Pokládání parketových podlah Liberec - pokládka parket

Podlaháři Liberec nabízejí zákazníkům v Liberci a v okolí Liberce službu Pokládání parketových podlah Liberec. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci dřevěné parketové podlahy v domácnostech i v komerčních objektech.

Pokládání dřevěných parketových podlah Liberec - pokládka parket

Pokládání parketových podlah Liberec

Služba Pokládání parketových podlah Liberec zahrnuje všechny kroky vedoucí k realizaci podlahy z dřevěných parket a vlysů. Dřevěné parkety mají některé výhody oproti lamelovým nebo masivním dřevěným podlahám. Mají  nižší pořizovací cenu, umožňují skládání parket do různých obrazců - mozaiek, nabízejí možnost kombinace dřeva různých odstínů, snadnou renovovatelnost, možnost zbroušení a další. Hodí se jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce historických interiérů mnoha architektonických stylů většiny domů v Liberci. Dřevěné parketové podlahy lze pokládat za speciální druh plovoucí podlahy. Ať už obyčejné parketové vlysy, luxusní mozaikové parkety nebo zámecké parkety, vždy se dřevěné parketové podlahy stanou ozdobou vašeho interiéru. Pokládání parket nabízíme v Liberci i v Libereckém kraji. 

Chci nabídku na pokládku parketové podlahy

 

 

 

Renovace dřevěných parketových podlah Liberec

Služba renovace dřevěných parketových podlah Liberec zahrnuje zbroušení horní vrstvy dřevěné parketové podlahy speciálním nízkoprašným brousicím strojem s odsáváním prachu a pilin, opravu hlubších rýh a děr, často také celkovou demontáž a opětovnou montáž dřevěné parketové podlahy, přičemž se vymění anebo opraví vadné dřevěné parkety. Nakonec provedeme jemné přebroušení spojů, nové zalištování rohů a přechodů a nalakování povrchu parketové podlahy. V případě,kdy je Vaše parketová podlaha ještě v dobré celkové kondici, lze objednat jen broušení parket bez demontáže podlahy, které vychází výrazně levněji než celková renovace parketové podlahy. Dodáme Vašim parketám v Liberci anebo okolí Liberce opět mladistvý vzhled nutnosti jejich výměny za moderní podlahové materiály bez historické hodnoty.

Chci nabídku na renovace dřevěných podlah

 

 

 

Které dřevěné parketové podlahy nabízíme

Dřevěné parketové podlahy Liberec obsahují nabídku dřevěných parketových podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Liberec doporučují zejména tyto osvědčené značky parketových dřevěných podlah :

Chci nabídku na dřevěné podlahy